Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyHuawei Ascend P7 mini je ve skutečnosti také Ascend G6 LTE

Huawei Ascend P7 mini je ve skutečnosti také Ascend G6 LTE

České zastoupení společnosti Huawei se rozhodlo objasnit určité nepřesnosti, které se v posledních dnech objevují v některých médiích v souvislosti s představením nového smartphonu Ascend P7 mini, potažmo Huawei Ascend G6 LTE (4G).

V e-mailu, který byl zaslán novinářům, tuzemské zastoupení Huawei vysvětluje, že se jedná o dva naprosto totožné telefony pouze s tím rozdílem, že na některých trzích (zejména v západoevropských zemích) je tento model pojmenován a uveden na trh pod názvem Ascend P7 mini. V České republice a také na Slovensku se telefon začne prodávat zhruba ve druhé polovině května pod označením Ascend G6 LTE (4G), přičemž 3G verze tohoto modelu bude dostupná ve volné distribuci a LTE (4G) verze u operátorů O2 a T-Mobile.

Na to, jakou další klíčovou novinku společnost Huawei chystá, si však musíme počkat ještě několik dní, konkrétně do středy 7. května, kdy dojde na tiskové konferenci v Paříži k oficiálnímu představení topmodelu Ascend P7.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře