Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyHTC se spojilo s tetovacím studiem, výsledkem je limitovaná edice topmodelu One

HTC se spojilo s tetovacím studiem, výsledkem je limitovaná edice topmodelu One

České zastoupení společnosti HTC oslavuje čerstvou výhru ocenění „Best smartphone“ z veletrhu Mobile World Congress vytvořením exkluzivní limitované série své vlajkové lodi. Ve spolupráci s předním tetovacím studiem Inkoust bylo vytvořeno unikátní umělecké dílo z pěti telefonů One.

Grafický motiv na jejich zadní straně zajímavou streetartovou formou zachycuje veškeré technologické i designové inovace, kterými telefon HTC One před rokem posunul hranice mobilních telefonů. Konečný výtvor bude týden vystaven v pražské značkové prodejně HTC Na Příkopech a poté uvolněn do prodeje.

HTC One posbíralo mnoho ocenění nejen v oblasti technologie, ale také za svůj unikátní designový vzhled. Poslední ceny získal telefon na letošním barcelonském veletrhu za „Best smartphone“ a také na designové výstavě iF Design, kde si telefon odnesl ocenění „iF Gold Product Award 2014“ v kategorii telekomunikace.

Právě pro zdůraznění designu telefonu samotného vytvořilo přední tetovací studio Inkoust ve spolupráci s HTC netradiční streetartové dílo pokrývající celou barevnou škálu telefonů HTC One. Studio Lukáše Poláčka, který pravidelně se svými díly vyhrává soutěž Tattoo Convention, připravilo kompletní návrh „tetování“. Pomocí technologie laserového gravírování byla pětice telefonů proměněna v unikátní kusy, které mají na zadní straně pozoruhodnou kresbu a dohromady zapadají do jednotného motivu. Ten vyobrazuje všechny technologické přednosti telefonu HTC One, navíc v pořadí, v jakém jednotlivé barevné varianty přicházely na trh.

„HTC One je příkladem fantastického průmyslového designu. Proto pro nás bylo ctí podílet se na této unikátní sérii. V přeneseném smyslu jsme náš tradiční tetovací strojek vyměnili za laserový, který do eloxovaného hliníkového šasi jednotlivých barevných variant vypálil naše ztvárnění technologického světa HTC One,“ říká Lukáš Poláček, majitel studia Inkoust.me.

Pětice limitovaných kusů HTC One vytvořená tetovacím studiem Inkoust bude vystavena v pražské značkové prodejně HTC od 10. března přesně týden. Během něj si zájemci budou moci přímo na místě tyto unikáty předobjednat. Ojedinělý umělecký kousek HTC One pořídíte za 15 999 Kč s DPH.

htc-one_tatoo_03 2 3 4Zdroj: HTC TZ

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Nevím jak vám, ale me to přijde dokonalé. Tohle se HTC povedlo. Pecka!

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře