Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyHTC připravuje špičkový smartphohe, má mít čtyřjádrový Snapdragon 800 a Android KitKat

HTC připravuje špičkový smartphohe, má mít čtyřjádrový Snapdragon 800 a Android KitKat

O tom, že HTC připravuje nástupce smartphonu One, se spekuluje už dlouho. Minulý týden jsme mohli vidět první fotografie nového modelu, nyní známý twitterový účet @evleaks zveřejnil také jeho předpokládané parametry.

Prozatím není jasné, jak se nové HTC bude jmenovat. Pravděpodobně bude patřit do řady One, ostatně i design má převzatý právě ze špičkového modelu One, který má nahradit.

Podle @evleaks má mít novinka pětipalcový displej s Full HD rozlišením 1080 × 1920 obrazových bodů. Hlavní fotoaparát bude asi znovu typu UltraPixel. Přístroj by měl také používat výkonný čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800 a operační systém Android 4.4 KitKat.

Otázkou prozatím zůstává, kdy tchajwanský výrobce tento model nabídne zákazníkům. K představení telefonu, který zatím známe jen pod krycím označením M8, by mohlo dojít v únoru na veletrhu CES.

51s

Zdroj: Twitter

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře