Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyHTC One max dostává Android 5.0 Lollipop a Sense 6

HTC One max dostává Android 5.0 Lollipop a Sense 6

Přestože One max nepatří mezi nejpopulárnější smartphony, tchajwanský výrobce HTC na něj nezapomíná. Důkazem je nejnovější softwarová aktualizace, která přináší Android 5.0 Lollipop a prostředí Sense ve verzi 6.0.

Update, s nímž někteří majitelé One max možná už ani nepočítali, by měl být v tuto chvíli dostupný ve Francii, Itálii, Polsku, České republice a v některých částech Asie. Do dalších zemí se dostane v následujících týdnech, žádný časový harmonogram však výrobce nezveřejnil.

HTC One max je zvětšenina velmi populárního smartponu One. Z původního modelu si vypůjčil povedený design, výkonné reproduktory i fotoaparát s ultrapixely. Navíc pak přidal centimetry v úhlopříčce (5,9 palce) a snímač otisků prstů. Smartphone se začal prodávat v listopadu roku 2013 s operačním systémem Android 4.3 Jelly Bean a nadstavbou Sense 5.5.
HTC-One-Max-Android-Lollipop-update-02

one-max - 2

 

Zdroj: PA

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře