Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyHTC One M7 dostane „šestý smysl“ (Sense 6) příští měsíc

HTC One M7 dostane „šestý smysl“ (Sense 6) příští měsíc

Loňská verze smartphonu One prodávaná na území Spojených států amerických a Kanady získá nové uživatelské prostředí Sense 6 příští měsíc. Vyplývá to ze zprávy, kterou na Twitteru publikoval Jason Mackenzie, viceprezident HTC v oblasti Severní Ameriky.

Nové prostředí Sense s číselným označením 6 přináší několik novinek, a to jak ve vzhledu, tak v ovládání. Prostředí působí elegantnějším a ucelenějším dojmem. HTC klade ve větší míře důraz na barevnost a obměnou prošel rovněž stream informací BlinkFeed. Nově přibyla i podpora gest a v nejednom případě přijde vhod také rychlé spuštění fotoaparátu přes vypínací klávesu.

Zatímco severoameričtí majitelé telefonu se aktualizace dočkají už příští měsíc, o dostupnosti pro mezinárodní variantu, která se prodává v České republice a na Slovensku, nepadlo ze strany výrobce zatím ani slovo.

sense

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře