HTC One M7 dostane „šestý smysl“ (Sense 6) příští měsíc


HTC One M7 dostane „šestý smysl“ (Sense 6) příští měsíc

Loňská verze smartphonu One prodávaná na území Spojených států amerických a Kanady získá nové uživatelské prostředí Sense 6 příští měsíc. Vyplývá to ze zprávy, kterou na Twitteru publikoval Jason Mackenzie, viceprezident HTC v oblasti Severní Ameriky.

Nové prostředí Sense s číselným označením 6 přináší několik novinek, a to jak ve vzhledu, tak v ovládání. Prostředí působí elegantnějším a ucelenějším dojmem. HTC klade ve větší míře důraz na barevnost a obměnou prošel rovněž stream informací BlinkFeed. Nově přibyla i podpora gest a v nejednom případě přijde vhod také rychlé spuštění fotoaparátu přes vypínací klávesu.

Zatímco severoameričtí majitelé telefonu se aktualizace dočkají už příští měsíc, o dostupnosti pro mezinárodní variantu, která se prodává v České republice a na Slovensku, nepadlo ze strany výrobce zatím ani slovo.

sense

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.