Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyHTC One je díky předobjednávkám u prvních majitelů. Oficiální prodej vypukne v...

HTC One je díky předobjednávkám u prvních majitelů. Oficiální prodej vypukne v pondělí

Dlouho očekávaný špičkový smartphone HTC One je v rukách prvních majitelů. Společnost HTC ve spolupráci s mobilními operátory Telefónica O2 a Vodafone dodala tento model zákazníkům, kteří si jej objednali bezprostředně po české premiéře. Do volného prodeje se jinak telefon dostane v pondělí 13. května.

Zájemci o nový model, kteří si ho v rámci předobjednávek zajistili již několik týdnů před spuštěním oficiálního prodeje v Česku, se dočkali. Prvních 800 kusů v České republice si v minulých dnech podělili zákazníci společností Telefónica O2 a Vodafone.

Prodej telefonu bude zahájen speciální promo akcí, která proběhne ve třech městech České republiky. Pro One si v pondělí budou moci lidé zajít kromě značkové prodejny HTC v Praze Na Poříčí i do prodejny Vodafone v brněnské Galerii Vaňkovka a prodejny Telefónica O2 v Plzni v OC Borská pole.

V každé z prodejen bude pro prvních 100 zákazníků připraven bonus ve formě exkluzivního designového stojánku vyrobeného na míru HTC One v limitované edici 300 kusů předním českým designérem Adamem Turečkem.

Jako druhý bonus obdrží zákazníci spolu s telefonem unikátní službu HTC One Extra Care, která jim po celé Evropě po dobu tří let zajistí servisní ochranu telefonu při náhodném poškození nebo odcizení, jež není standardně kryto běžnou dvouletou zárukou výrobce.

Značková prodejna HTC v Praze v ulici Na Poříčí nabídne telefon za 16 999 Kč, jednotlivé ceny u obou operátorů budou nastaveny vzhledem k jejich aktuálním nabídkám.

Více informací o konkrétních nabídkách brand shopu a mobilních operátorů najdete na http://htcone.htcfans.cz/start a Facebooku.

Technické specifikace HTC One:

  • Operační systém Android 4.1.2 (Jelly Bean) s nadstavbou Sense 5
  • Procesor Snapdragon 600 (1,7 Ghz)
  • 4,7palcový Full HD displej s krycím sklem Gorilla Glass 3
  • Interní pamět o velikosti 32 a 64GB
  • Ultrapixelová kamera s technologií HTC Zoe
  • Kvalitní zvuková reprodukce díky technologie HTC BoomSound a Beats Audio
  • Podpora nové generace mobilní sítě LTE

HTC One

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře