Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyHTC One A9 dostává update na Android 6.0.1 Marshmallow

HTC One A9 dostává update na Android 6.0.1 Marshmallow

A máme tu další zařízení, které se může těšit z nejnovější verze operačního systému Android. Tím je chytrý telefon společnosti HTC – konkrétně celokovový model One A9, který se v ČR začal prodávat na začátku listopadu.

Aktualizační proces je rozdělen do dvou fází. Nejprve se stáhne a nainstaluje balíček o velikosti 99,5 MB, následně pak započne stahování hlavního souboru, tedy Androidu 6.0.1 Marshmallow, o velikosti 1,21 GB.

Nejnovější update přináší více než dvě stovky nových emoji ikon a samozřejmě také standardní dávku oprav chyb předešlé verze spolu s vylepšením rychlosti a stability systému.

Chytrý telefon One A9 má firmu HTC vymanit ze spirály stále se propadajícího zisku. A podařit by se mu to skutečně mohlo. Nabízí totiž líbivý vzhled, pěkný AMOLED displej s Full HD rozlišením, čtečku otisků nebo špičkový zvuk (součástí výbavy je 24bitový 192KHz DAC převodník s podporou vysokého rozlišení. Na své si tak přijdou majitelé hi-res nahrávek). Velkým lákadlem stylového telefonu je také velmi dobrý fotoaparát s optickou stabilizaci obrazu.

V České republice se HTC One A9 z neoficiální distribuce prodává za necelých 13 tisíc korun s DPH.

354836746 351575976

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře