Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyHTC One A9 bude mít nástupce, známe datum představení

HTC One A9 bude mít nástupce, známe datum představení

Celkem povedený model HTC One A9 se již brzy dočká svého nástupce. Ten byl měl dostat název One A9s, což naznačuje, že změn nebude mnoho. Z toho mála, co zatím víme, vyplývá, že výrobce se při vývoji telefonu zaměřil hlavně na detaily. To ale nemusí být tak úplně na škodu. Na chystané představení nového HTC upozornil twitterový účet @evleaks.

Opět bychom se měli dočkat stylově vypadajícího smartphonu s vyváženou výbavou a ambicemi oslovit širší publikum zákazníků. Předpokládá se, že displej One A9s bude mít úhlopříčku pět palců a Full HD rozlišení. Hlavní fotoaparát by měl nabídnout rozlišení 13Mpx, čelní snímač pak pořídí až pětimegapixelové fotografie. Procesor Snapdragon 617 použitý u původního One A9 nahradí modernější čip – jaký konkrétně však prozatím nevíme.

Další detaily o HTC One A9s už neznáme, avšak dlouho čekat nebudeme. Smartpohone bude oficiálně představen ve čtvrtek 1. září na veletrhu IFA .A9s_2-930x577-650x403

Zdroj: Venturebeat

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře