Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyHTC a Nokia si dělají legraci ze Samsungu Galaxy S5

HTC a Nokia si dělají legraci ze Samsungu Galaxy S5

Odhalení Galaxy S5 vzbudilo ve světě hodně emocí. Především zaměstnanci HTC si z klíčového modelu konkurence utahují. Na Twitteru například poukazují na provedení zadního krytu, který přirovnávají k lékařské náplasti s polštářkem.

HTC spotřebitelům také vzkazuje, aby s nákupem Galaxy S5 nespěchali, protože mohli by litovat. Odkazuje tak na plánovou premiéru nástupce One, která se odehraje na konci března.

Tiskovou konferenci Samsungu včera bedlivě sledovala i Nokia. Ta pro změnu na svém twitterovém účtu zase zkomoleným jménem naráží na to, že jsou si telefony a tablety jihokorejského výrobce až příliš podobné.

htc-samsung-gold nokknockZdroj: Cnet

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

6 KOMENTÁŘE

  1. Tak na HTC se těším a jsem zvědavej 😀 jinak nokia ať se de zahrabat 😀 ta už neví co by…

  2. S5 sice není nic extra, ale design HTC nebo Nokie není o nic lepší… Většina výrobců si drží svůj specifický design který moc nemění, takže nemaj Samsungu co vyčítat, neboť ten svůj design mění častěji než nějaké HTC,SONY,NOKIA nebo APPLE… Podle mě je většina kritiky ze strany majitelů konkurenčních přístrojů než od majitelů Samsungů, ti podle mě nemají potřebu se vyjadřovat k takovým malichernostem… GO SAMSUNG GO…

    • Design Lumií je někde jinde než u těchto plasťáků. To samé Apple a HTC. Samsung na pěkný design zapomněl od uvedeni S II.

  3. Nokia má co říkat, od doby co jede na Windowsech tak vypadá každej telefon stejně 😀

    • A to je špatně, když ten design je prostě super? Nač měnit dokonalé, ale proč nezměnit nedokonalé?

  4. Po vzore iPhone 5s má Samsung galaxy S5 zlatý zadný kryt ale na tom plaste a ešte s tými priehlbinkami to je fakt komické.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře