Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyHTC nabízí Vive Pro Starter Kit se slevou 6 000 Kč na...

HTC nabízí Vive Pro Starter Kit se slevou 6 000 Kč na Alza.cz

Společnost HTC si připravila zajímavou nabídku v rámci letní akce Black Friday na Alza.cz. Pro všechny zájemce o virtuální realitu je připravena slevová akce na HTC Vive Pro Starter Kit, kdy je toto kompletní balení k dostání se slevou 6 000 Kč za mimořádnou cenu 24 990 Kč.

Za tuto částku zákazníci obdrží kompletní set virtuální reality, kde kromě samotného headsetu naleznou dva ovladače i dvě základnové stanice na snímání pohybu a všechno potřebné příslušenství. Pro nové majitele HTC Vive je navíc připraveno v obchodě Viveport předplatné Viveport Infinity na 6 měsíců zdarma. Dodejme, že nabídku HTC lze využít na stránkách www.alza.cz do pondělí 2. září.

Tchajwanské HTC novou helmu Vive Pro představilo na lednovém veletrhu CES. Headset je přímým nástupcem modelu Vive. Proti němu však nabízí především vyšší rozlišení, je vybaven OLED displeji s celkovým rozlišením 2 880 × 1 600 pixelů. Úpravy se dočkala i celková ergonomie přilby, která je pohodlnější a má integrovaná sluchátka se zesilovačem. Mezi další vylepšení patří dva mikrofony s aktivním potlačením okolního hluku a duální kamera umožňující pohled do reálného světa.

Zásadní novinkou je i to, že headset je kompatibilní s novým bezdrátovým adaptérem Vive Wireless Adaptor. Na něm spolupracovala společnost HTC s čipovým gigantem Intelem. Bez kabelů je pohyb ve virtuální realitě pohodlnější.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře