HTC již vydistribuovalo do prodeje 2,1 milionu smartphonů Pixel a Pixel XL


HTC již vydistribuovalo do prodeje 2,1 milionu smartphonů Pixel a Pixel XL

Podle dobře informovaného tchajwanského listu Digitimes dodala firma HTC do obchodů již více než 2,1 milionu kusů smartphonů Pixel a Pixel XL. Ty si odbyly premiéru v říjnu loňského roku a pro Google představují současnou generaci referenčních telefonů se systémem Android.

Oba smartphony se od sebe liší pouze nepatrně. Menší Pixel nabízí pětipalcový displej s rozlišením 1 920 × 1 080 obrazových bodů. Větší provedení pak nese jméno Pixel XL a chlubí se 5,5palcovým displejem s rozlišením 2 560 × 1440 pixelů.

Rozdílné jsou také kapacity napevno zabudovaných akumulátorů, které se ukrývají pod celokovovou konstrukcí. Menší novinka má 2 770mAh baterii, větší pak 3 490mAh.

V ostatních hardwarových parametrech jsou obě velikostní varianty shodné. Vybaveny jsou čtyřjádrovým procesorem Snapdragon 821 od společnosti Qualcomm, mají kvalitní hlavní 12Mpx fotoaparát s objektivem se světelností f/2.0, 4 GB operační paměti, čtečku otisků prstů a samozřejmě nejnovější Android 7.1 Nougat.

Zdroj

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.