Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyHTC Deluxe s pětipalcovým Full HD displejem se v Evropě prodávat nebude?

HTC Deluxe s pětipalcovým Full HD displejem se v Evropě prodávat nebude?

Společnost HTC se snaží více konkurovat Applu a Samsungu a proto uvedla na trh křížence smartphonu a tabletu s obrovským displejem. Hlavním tahákem nového modelu je pětipalcová obrazovka s Full HD rozlišením 1920 × 1080 obrazových bodů a čtyřjádrový procesor.

V Japonsku se přerostlé HTC prodává pod názvem J Butterfly. Ve Spojených státech amerických jako Droid DNA. V poslední době se pak často hovořilo o mezinárodní verzi s krycím označením Deluxe.

Jak se ale ukazuje, na pulty evropských obchodů se zřejmě nikdy nedostane. Vodítkem nám budiž odpověď správce facebookového profilu HTC v Německu, který uvedl, že varianta Deluxe se na starém kontinentu prodávat nebude.

Znamená to tedy, že se jedná o novou verzi pro americké či asijské zákazníky? Nikdo neví! Otázky se množí a odpovědí je poskrovnu. V nejbližších dnech očekáváme oficiální vyjádření HTC.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře