Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyHTC 11 nabídne zaoblený displej s Quad HD rozlišením

HTC 11 nabídne zaoblený displej s Quad HD rozlišením

Po Samsungu, Xiaomi nebo Huawei chystá svůj první smartphone se zaobleným displej HTC. Upozornil na to server UberGizmo.

Tchajwanská společnost se stále nedaří dostat z problémů. Telefonů neprodává takové množství, jaké by chtěla a nic na tom nezměnil ani povedený top model HTC 10. Příští rok bychom se měli dočkat jeho nástupce, který podle prvních úniků na mikroblogu Weibo přinese prvotřídní výbavu.

Ta má zahrnovat 5,5palcový zaoblený displej s Quad HD rozlišením 2 560 × 1 440 pixelů, dvojici fotoaparátů s rozlišením dvanáct a osm megapixelů (zadní/čelní). Chybět pravděpodobně nebude ani nejvýkonnější procesor od Qualcommu, tedy Snapdragon 821, 4 GB nebo 6 GB RAM a precizně zpracované kovové tělo.

V tuto chvíli další spekulace nejsou známé, avšak postupem času jistě budou přibývat. HTC 10 bylo představeno v dubnu, do vydání jeho nástupce je tak stále ještě dost času.

HTC-11

Zdroj: UberGizmo

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře