Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyHrůza na Uralu: Stahujte zdarma horovovou hru Kholat

Hrůza na Uralu: Stahujte zdarma horovovou hru Kholat

Odhalte děsivé tajemství Djatlovovy výpravy a stáhněte si zdarma atmosférickou hru Kholat, jejíž příběh vypráví slavný Sean Bean. Ale pospěšte si, akce na Steamu brzy skončí.

Včera uplynulo přesně šedesát let od tragédie Djatlovovy výpravy, která se stala inspirací pro hru Kholat. Neobjasněné úmrtí devíti členů turistické výpravy, ke kterému došlo v nočních hodinách 2. února 1959 v ruském pohoří Ural, vyvolává stále řadu otázek. Smrt výpravy nebyla nikdy objasněna a sovětští vyšetřovatelé tenkrát došli při vyšetřování k závěru, že příčinou byla spontánní síla, kterou nebyli členové výpravy schopni překonat.

Kulaté výročí od tragédie provází speciální akce, díky které lze získat strašidelnou adventuru Kholat zdarma. Stačí navštívit stránku hry na platformě Steam a přidat si ji do knihovny. Poté už zůstane navždy vaše.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře