Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyHru Snake si můžete zahrát i bez monitoru, stačí vám jen klávesnice...

Hru Snake si můžete zahrát i bez monitoru, stačí vám jen klávesnice s podsvícením

Legendární hru Snake (Had) si lze zahrát na všech možných platformách, ale poslední verze je skutečně unikátní. Dá se totiž hrát přímo na klávesnici a nepotřebujete k tomu monitor!

Hraní klasického Hada (Snake) není ničím výjimečné. Zda hru hrajete na mobilu, tabletu, kapesní konzoli nebo počítači, vždy je to zábava. Co tak si ji ale zahrát na klávesnici?

Podařilo se to „hackerovi“ Jeroenu Domburgovi, který si u své klávesnice Cooler Master Rapid-I pohrál s firmwarem (jeden z režimu podsvícení nahradil svým modem) a vytvořil funkční kopii známé hry.

Ovládání i zobrazení je řešeno pouze pomocí klávesnice (šipek) a podsvícení. Monitor k hraní nepotřebujete. Nevěříte? Podívejte se na video.

Klávesnice Cooler Master Rapid-I se dá v ČR zakoupit za zhruba 2 600 Kč. Na sesterském PCTuningu na ni dokonce vyšlo preview.

Zdroj: MojAndroid

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře