Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyHra zdarma: Na Epic Games Store je k vyzvednutí adventura Horace

Hra zdarma: Na Epic Games Store je k vyzvednutí adventura Horace

Herní obchod Epic Games stále nepolevuje ve své aktivitě a tak si pro nás i tentokrát přichystal jednu zajímavou hru, kterou lze stahovat zcela zdarma. Nyní se jedná o adventuru Horace z dílny vývojářů Paula Helmana a Seana Scapelhorna, která spatřila světlo světa v polovině loňského roku, tedy teprve nedávno.

Horace v líbivé grafice nabízí 15 hodinovou kampaň, ve které na vás čeká propracovaný příběh sledujícího osud malého robota, který se během svého putování všemožnými prostředími učí o životě, vesmíru a mnoha dalším věcem.

Server Metacritic.com, který počítá všechna hodnocení jak profesionálních herních žurnalistů, tak i obyčejných hráčů, hře vygeneroval skóre 8,3 bodu z 10 možných, což je perfektní výsledek. Závěrem dodejme, že čas na vyzvednutí máte do 23. ledna, poté Horace nahradí titul The Bridge.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře