Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyHra Assassin's Creed Memories byla oficiálně ohlášena, během léta dorazí na iOS!

Hra Assassin’s Creed Memories byla oficiálně ohlášena, během léta dorazí na iOS!

I když jsme o karetní hře Assassin’s Creed Memories pár dní tušili díky příspěvku na Uplay, k oficiálnímu oznámení hry došlo až dnes. Společně s tím jsme se dočkali i přesnějšího termínu, v němž máme hru vyhlížet.

Stejně jako původní série bude i karetní odbočka Assassin’s Creeda postavena kolem zábavného zařízení Animus, jehož prostřednictvím se hráči dostanou do daleké minulosti počínaje koloniální Amerikou a konče renesanční Itálií. Podle všeho by tak hra měla pokrývat první tři pravověrné díly Assassin’s Creeda, takže bychom se měli setkat například i s Eziem Auditore a spol.

Při svých výletech do minulosti budou hráči sbírat kartičky, s nimiž se pak budou vrhat do epických bitev, ať už v singleplayeru, tak v multiplayeru, kde jsou přislíbena klání až o 20 lidech na obou stranách konfliktu!

V současné době je hra ve zkušebním provozu, dostupná pouze na Australském App Storu. K nám do ČR by měla dorazit během léta.

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře