Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyHopsačka Super Mario Run slaví 50 milionů stažení

Hopsačka Super Mario Run slaví 50 milionů stažení

Mobilní hra Super Mario Run, která je dostupná zatím pouze pro uživatele iOS zařízení, zaznamenala během prvního týdne od svého vydání neuvěřitelných 50 milionů stažení. Společnost Nintendo o tom informovala na sociální službě Twitter. Na oslavu tohoto úspěchu firma daruje každému hráči deset „Rally Tickets“ zdarma.

První opravdová mobilní hra od Nintenda (firma ji sama kompletně navrhla a vyvinula) vám do ruky dává oblíbenou postavičku vousatého instalatéra. První tři úrovně si může zahrát každý, pro stažení plné verze pak hráči musí zaplatit jednorázový poplatek ve výši 300 Kč, kterým si odemknou dvacet dalších úrovní. Na titul pro mobilní telefony je to dost vysoká částka, za slavnou značku se ale platí.

Hopsačka s vousatým instalatérem je dostupná od 15. prosince a stala se vůbec nejrychleji stahovanou aplikací v historii celého App Storu (umístila se na prvním místě žebříčku ve více než 140 zemích světa). Stejný, neli větší, úspěch je očekáván po zpřístupnění hry pro platformu Android.

[appbox appstore id1145275343]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře