Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyHonor Watch Magic se naučily česky, díky nejnovější aktualizaci

Honor Watch Magic se naučily česky, díky nejnovější aktualizaci

Chytré hodinky Honor Watch Magic díky nové aktualizaci nově nabízejí i češtinu. Mezi jejich přednosti patří kruhový displej a užitečné funkce, jako jsou TruSleep, fitness monitoring, měření srdečního tepu, sledování GPS polohy nebo výškoměr a tlakoměr. K dostání v tuzemských jsou ve dvou barevných variantách (Lava Black a Moonlight Silver).

Honor Watch Magic mají OLED displej velikosti 1,2 palce, rozlišení je stejné jako u Huawei Watch GT, tedy 454 x 454 pixelů. Ve výsledku tak má panel velmi dobrou jemnost 326 ppi.

Chytré hodinky jsou vybaveny elektronikou, která dokáže monitorovat tepovou frekvenci v reálném čase a to nejen při sportovních aktivitách. Hodinkám nechybí splnění certifikace 5ATM, mají také podporu GPS, Glonass i Galileo. Zároveň mají NFC pro platby přes Huawei Pay, nicméně tato služba u nás není podporována.

Chytré hodinky se dají také bezdrátově propojit s mobilním telefonem, což umožní sledovat nepřijaté hovory nebo SMS. Zvládají také notifikace ze sociálních sítí jako Facebook Messenger nebo WhatsApp..

Doporučená cena Honor Watch Magic v provedení Lava Black činí 4 699 Kč, za variantu Moonlight Silver zaplatíte 4 999 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře