Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyHonor ve středu představí novinky pro Česko a chystá velkou soutěž!

Honor ve středu představí novinky pro Česko a chystá velkou soutěž!

Po globálním launchi v Pekingu se nových technologických vychytávek dočkají i čeští fanoušci. Honor novinky představí prostřednictvím živého vysílání na Facebooku už ve středu 29. dubna od 17.00 a tuzemskou premiéru podpoří soutěží o hodnotné ceny.

Pozvánka prozrazuje, že výrobce ukáže výkonný notebook Honor MagicBook 14 a 15 a také bezdrátová sluchátka s vynikajícím potlačením hluku MagicEarbuds. Poprvé zazní také oficiální české ceny.

Mimo to Honor během onlinu spustí do oběhu slevové kódy. A kdo se bude dívat, má šanci hodně ušetřit. Prvních 15 nejrychlejších se může těšit na slevový kód na MagicBook v hodnotě 1 000 Kč, dalších 100 pak může využít slevový kód na notebook v hodnotě 500 Kč a výrobce nabídne i slevový kód v hodnotě 5 000 Kč.

Dále nebude chybět ani velká soutěž večera o MagicBook v limitované barvě Mystic Silver (která prozatím nebude dostupná pro český a slovenský trh) a bezdrátová sluchátka MagicEarbuds.

Živou show Honoru k uvedení novinek bude provázet šéfredaktor herního magazínu Score a moderátor Mikoláš Tuček.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře