Honor o Vánocích zlevňuje. Méně stojí Honor 8, Honor 6A i Honor 6X


Honor o Vánocích zlevňuje. Méně stojí Honor 8, Honor 6A i Honor 6X

Značka Honor v prosinci zlevňuje hned několik svých modelů a chce tak vyjít vstříc svým fanouškům a jejich přáním pod stromeček. Za znatelně nižší cenu lze sehnat smartphone Honor 8, Honor 6X se čtečkou otisků prstů i duálním fotoaparátem nebo Honor 6A, který zaujme kovovým tělem a dobrým poměrem ceny a výkonu. Akce platí od dnešního dne a končí 31. prosince.

Honor 8 zlevňuje z původních 8 990 Kč na 7 990 Kč. Dostupný je v modré, černé a bílé variantě. Dalším smartphonem, který lze levněji pořídit, je zástupce střední třídy s 5,5palcovým Full HD displejem – Honor 6X. Jeho cena klesla na 4 990 Kč (běžně 5 990 Kč). Na výběr je ve zlaté, šedé a stříbrné barvě.

A nakonec se dostáváme k samému základu nabídky společnosti Honor, modelu Honor 6A. Tento levný telefon je nyní k dostání za 2 990 Kč s DPH (3 690 Kč).

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.