Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyHONOR uvedl na globální trh nová bezdrátová sluchátka HONOR Earbuds 2 Lite

HONOR uvedl na globální trh nová bezdrátová sluchátka HONOR Earbuds 2 Lite

Technologický brand HONOR dnes oznámil uvedení nových bezdrátových sluchátek HONOR Earbuds 2 Lite True Wireless Stereo (TWS) na globální trh. Ve výbavě mají zatím nejvyýkonnější baterii v kategorii, aktivní potlačení okolního hluku (ANC) a pokročilé připojení. To vše v balíčku s velmi příjemným ergonomickým designem za ještě příjemnější cenu. Perfektní pro všechny, kdo si zakládají na křišťálově čistém zvuku.

„Ať už posloucháte oblíbenou hudbu během tréninku, telefonujete během online meetingu nebo sledujete seriál, HONOR Earbuds 2 Lite jsou perfektní sluchátka pro všechny scénáře zabezpečující krásně čistý zvuk,“ potvrdil George Zhao, globální prezident a CEO značky HONOR. „S takovou výbavou jako je prémiová kvalita zvuku a životnost baterie potvrzuje poslední kousek z dílny HONOR náš závazek dodávat inovativní produkty a servis zákazníkům po celém světě v té nejlepší kvalitě.“

Celodenní zábava s ultra dlouhou výdrží baterie a rychlým nabíjením

Poháněny 55mAh baterií, jsou HONOR Magic Earbuds 2 Lite nejvýkonnější v kategorii. Zaručují až 10 hodin nepřetržitého poslechu hudby na jediné nabití. Až 32 hodin přehrávání hudby a až 20 hodin telefonování s využitím nabíjecího pouzdra. Nemusíte se bát, že propásnete oblíbenou písničku nebo důležitý meeting. 

HONOR Earbuds 2 Lite mají ve výbavě také rychlé nabíjení, až 40% nabití dosáhnete jen v pár minutách, tedy až 4 hodiny nonstop přehrávání hudby.

Aktivní potlačení hluku pro ničím nerušený zážitek z poslechu

Ať jste v práci nebo v kavárně, HONOR Earbdus 2 Lite s pokročilým aktivním potlačením hluku dokáží ztlumit nežádoucí hluk z okolí. Navíc, design sluchátek je navržen tak, že sedí velmi těsně, zajistí i tak pasivní izolaci hluku a vy si můžete užívat opravdu jen křišťálově čistý zvuk. 

HONOR Earbuds 2 Lite doručují vysokou kvalitu dvousměrného zvuku, i když jste zrovna v pohybu i během silnějšího větru. Vybaveny dvěma mikro silikonovými mikrofony s elektro-mechanickým systémem (MEMS), HONOR Earbuds 2 Lite kombinují tradiční technologii potlačení hluku a hloubkovou neutrální síť (DNN). V kombinaci s duální technologií proti větru dokáží sluchátka extrahovat zvuk volajícího a optimalizovat tak zážitek z hovoru i za horších okolních podmínek. Perfektní doplněk pro ničím nerušené video hovory s perfektní kvalitou zvuku. Vaši kolegové nebo přátelé opravdu uslyší každé vaše slovo.

Režim dosahu a prémiový zvuk s pokročilou audio výbavou 

Režim dosahu ve sluchátkách zajistí, že uslyšíte, co se děje kolem vás i bez vyjmutí sluchátek z uší. Aktivujte jej jednoduše stisknutím sluchátka na pár vteřin. Velmi rychle jste tak zpět v okolním dění kolem vás kdykoli během dne. 

10mm vysoce přesné měniče se sensitivními polymerovými membránami poskytují citlivé autentické a vybalancované audio a vysoce přesnou hloubku basů. Perfektní pro všechny, kdo mají rádi svou oblíbenou hudbu v uších každý den nebo třeba i pro hraní her s dokonalým stereo zvukem. 

Komfortní design pro prémiový zážitek z poslechu

Ve snaze poskytnout ten nejkomfortnější zážitek pro uživatele, testoval HONOR tisíce uživatelů a vytvořil nespočet modelů, aby nakonec přišel s takovým, který bude opravdu perfektně sedět každému díky opravdu komfortnímu ergonomickému designu. HONOR Earbuds 2 Lite přichází se třemi velikostmi flexibilních silikonových špuntů tak, aby si mohl vybrat opravdu každý. 

Pokročilé připojení signálu pro nepřerušovaný a opravdový zážitek z hraní her

Ideální pro všechny gamery. Sluchátka HONOR Earbuds 2 Lite automaticky využívají režim menší prodlevy připojení při hraní her, se synchronizovaným zvukem a obrazem pro opravdu nepřerušovaný zážitek. Větší a větší využívání bezdrátové technologie může také pro mnoho z nás znamenat potíže, pokud jsme zrovna v oblasti, kde může být signál něčím rušený. HONOR Earbuds 2 Lite disponují Bluetooth 5.2 a díky optimalizaci nebo přepínání mezi různými druhy signálu, dokáží sluchátka zajistit plynulé připojení.

Dostupnost

Sluchátka budou dostupná v barevném provedení Glacier White nebo Midnight Black, cena se může lišit v závislosti na regionu. 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře