Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyHonor slaví dvouleté narozeniny a má velké plány do budoucna

Honor slaví dvouleté narozeniny a má velké plány do budoucna

Progresivní čínská značka smartphonů a příslušenství Honor oslavuje dva roky od svého založení. Na velkolepé akci v čínském Shenzhenu oznámila plány na příští rok. Těšit se můžeme na ještě lepší telefony nebo uživatelské rozhraní EMUI 4.0.

V Honoru věří, že kvalitní produkty a inovativní technologie jsou základem budoucího vývoje. Z tohoto důvodu se společnost neustále snaží rozšiřovat produktovou řadu „chytrých“ periferií a podporovat tak inteligentnější životní styl svých zákazníků.

Značka představila v Číně novější verzi programovatelného tlačítka nebo také upgrade uživatelského prostředí EMUI 4.0. Výrobce zároveň oznámil uvedení vylepšeného modelu honor 7 a jeho zlaté varianty.

Oznámeny byly i obchodní výsledky firmy v roce 2015. V něm se Honor stal nejrychleji rostoucí značkou chytrých telefonů s online prodejním modelem vůbec. Výrobce se navíc také pochlubil, že má nyní zastoupení v 74 zemích a regionech po celém světě.

Do budoucna plánuje Honor budovat více strategických vztahů, jedná proto s více než jednadvaceti firmami po celém světě. Mezi nimi jsou například Google, Chevrolet, Baidu nebo Coca–Cola.

sda1-500x387

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře