Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyHONOR hledá testery pro novinku HONOR X8

HONOR hledá testery pro novinku HONOR X8

Máte rádi značku HONOR a těšíte se na každou novinku? Technologická značka právě hledá testery pro nadcházející novinku, stylový mobilní telefon HONOR X8. Každý z testerů navíc získá jako dárek fitness náramek HONOR. Všichni testeři jsou také automaticky zařazeni do slosování o právě testovanou novinku, mobilní telefon HONOR X8. Registrace běží jen do neděle 8. května 2022!

HONOR hledá testery novinek

Patříte mezi fanoušky značky HONOR a těšíte se na další novinky? Sledujete rychlý technologický vývoj, který značka za posledních pár let dosáhla? Baví vás technologické vychytávky a chcete mít HONOR novinky na trhu mezi prvními? HONOR hledá testery stylový a odolný mobilní telefon HONOR X8!

Odměny za testování novinek zaručeny

Ze všech přihlášek HONOR vybere 4 testery. Každý z nich pak získá také fitness náramek HONOR jako dárek. Navíc jsou všichni testeři automaticky zařazeni do soutěžního slosování o právě testovanou novinku, mobilní telefon HONOR X8.

Otestujte mezi prvními nádherný designový, super tenký a lehký mobilní telefon HONOR X8!

HONOR X8 je extrémně lehký a odolný mobilní telefon. Díky ergonomickému designu se perfektně drží v ruce, navíc díky matným zádům nehrozí žádné otisky prstů. Nechybí přidaná 2GB RAM Turbo, díky které můžete otevřít až 20 aplikací najednou bez přehřátí telefonu. Kvalitní fotky zajistí 64MPx čtyřnásobný fotoaparát.

Buďte mezi prvními, kteří budou mít možnost otestovat stylový HONOR ještě než se začne prodávat. Přihlášky k testování a více informací najdete na: https://www.hihonor.com/cz/club/topicdetail/topicid-67711/

Další články

5 KOMENTÁŘE

  1. Stala jsem se testerem ze své vlastní vůle za své vlastní peníze a lepší rozhodnutí jsme nemohla udělat. Telefon je dokonalý. Od velice líbivého designu, modrou Honor prostě umí, přes povedené fotoaparáty, rychlé nabíjení až po nadstandardní výdrž na baterii.

  2. Osobně si telefon doma „testuji“ už asi 14 dnů a jsem z něj za ty prachy nadšený. Na baterku vydržím dvojnásobek doby oproti telefonu starému, telefon je krásně svižný, systém plynulý a navíc má telefon NFC pro platby telefonem, což pro mě byl pádný důvod pro ugprade telefonu.

  3. Vzal jsem osud do vlastních rukou a telefon jsem místo pokusu o vybrání na test koupil. Mile mě potěšila kvalita zpracování, rychlé nabíjení, přítomnost NFC a 3.5mm jacku. Za ty peníze, co jej Honor prodává je to super koupě!

  4. Věřím, že vybraní testeři si telefon pak i sami zakoupili. To je jak je telefon příjemně tenký, lehký, dobře se drží v ruce a ještě je osazen velice barevně pěkným 90Hz displejem. No za ty peníze není o čem, ocenění telefon roku vyhrává…!

  5. Telefon mám a paráda. RAM Turbo funguje fakt dokonale, displej má velice věrné podání barev a kvalita zpracování je rovněž na velice slušné úrovni. Honor odvedl velice pěknou práci!

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře