Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyHonor 6 získá nové uživatelské prostředí EMUI 3.0 koncem ledna

Honor 6 získá nové uživatelské prostředí EMUI 3.0 koncem ledna

Smartphone Honor 6, který se v České republice prodává od začátku listopadu, dostane update uživatelského prostředí EMUI 3.0. Jeho přehlednější, líbivější a novými funkcemi vybavené podoby se uživatelé dočkají na konci ledna roku 2015. Nový design mimo jiné umožňuje také snazší ovládání telefonu jednou rukou.

Kontinuální vylepšování uživatelského prostředí vycházející ze zkušeností a ohlasů uživatelů je pro značku Honor dlouhodobou prioritou. Oproti předcházející verzi přinese nová podoba uživatelského prostředí EMUI 3.0 845 vylepšení, která reflektují zpětnou vazbu 10 milionů uživatelů.

Kromě modernizovaného vzhledu, který zaujme na první pohled, se podstatných změn dočkala také správa kontaktů a upozornění. Update rovněž podstatně usnadní ovládání telefonu jednou rukou, což při pětipalcové úhlopříčce přístroje Honor 6 jistě ocení všichni uživatelé.

Aktualizace uživatelského prostředí EMUI 3.0 se uživatelé dočkají do konce ledna 2015. Stažení jim bude nabídnuto automaticky skrze systémová upozornění přístroje.

2

Zdroj: Honor TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře