Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyHonor 20 Pro: Průstřel v displeji a fotoaparát s rekordní světelností

Honor 20 Pro: Průstřel v displeji a fotoaparát s rekordní světelností

Necelý týden před oficiálním představení uniká nový top modelu od Honoru v celé své parádě. Telefon se totiž na chvíli dostal do rukou redaktorům serveru Androidcentral, takže si ho můžeme pořádně prohlédnout a známy jsou již také technické parametry hlavního fotoaparátu.

Připravovaný Honor 20 Pro vsadí na celoskleněnou konstrukci s kovovým rámečkem a displejem přes celou čelní stranu, v jehož levém horním rohu bude průstřel skrývající 32Mpx selfie kamerku. Dotyková obrazovka má dostat úhlopříčku 6,26 palce, nový honor tedy bude patřit k nejkompaktnějším top modelům na trhu. Čtečka otisků se nebude skrývat v displeji, nýbrž v tlačítku na boku, což nemusí ale být vůbec na škodu.

Zadní strana smartphonu má být pastvou pro oči, díky dopadajícímu světlu totiž prý vytváří zajímavé efekty a barevné přechody. Jinak hlavní fotoaparát bude využívat čtyř snímačů, podobně jako například u Huaweie P30 Pro. Hlavní senzor se 48 Mpx dostane optiku s rekordní světelností f/1.4, samozřejmě nemůže chybět 16Mpx širokoúhlý snímač (f/2.2) a také 8Mpx teleobjektiv pro trojnásobný bezztrátový zoom a i snímač typu ToF pro sběr dat o hloubce ostrosti. Tato sestava by měla podávat nadprůměrné výsledky. Ostatně firma již vzorek telefonu poslala redakci serveru Dx0Mark, aby schopnosti hlavního fotoaparátu prověřil.

Oficiální premiéra Honoru 20 Pro proběhne 21. května v Londýně, kde nebude chybět ani naše redakce.

Zdroj

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře