Honor 10 jde na dračku! V Evropě se velmi rychle vyprodal


Honor 10 jde na dračku! V Evropě se velmi rychle vyprodal

Jedním z nejúspěšnějších mobilů letošního roku, alespoň co se prodejů týče, bude možná Honor 10. Nasvědčuje tomu alespoň aktuální stav v oficiálním e-shopu výrobce, ve kterém byl smartphone prakticky kompletně vyprodán.

Například ve Francii se po „desítce“ zaprášilo během dvaceti čtyř hodin, zatímco v sousedním Španělsku byly zásoby rozebrány za pouhých šest hodin. V souvislosti s evropským prodejem byl vydán i slevový kupón ve výši 30 euro, který využilo 80 tisíc kupců.

Prodejní úspěch Honoru 10 není žádným překvapením. Smartphone nabízí protáhlý Full HD+ displej či výkonný osmijádrový procesor Kirin 970, kterému sekundují 4 GB operační paměti a ultrazvuková čtečka integrovaná pod krycím sklem. Samozřejmostí je přítomnost duálního fotoaparátu s umělou inteligencí, kompletní konektivita nebo 3,5mm jack konektor. Velkým prodejním tahákem nového Honoru je také design. Telefon boduje zejména provedením skleněných zad s „měňavým“ efektem.

V České republice se Honor 10 prodává cenovkou 10 990 Kč za 64GB variantu a 12 490 Kč za 128GB verzi. Zakoupit jej však můžete ještě levněji. Díky speciální akci O2 na něj můžete získat slevu 20 procent. Takže vás základní provedení vyjde za akčních 8 995 korun.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.