Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyHolčičce začal hořet Samsung Galaxy S4 pod polštářem, když spala

Holčičce začal hořet Samsung Galaxy S4 pod polštářem, když spala

Hořící mobil není žádná legrace a teď si představte, že se vám vznítí pod polštářem, kam jste si ho odložili, když jste šli spát. Přesně to se přihodilo třináctileté dívce z Texasu. Tentokrát vše dobře dopadlo, ale nechybělo mnoho a mohlo dojít k velké tragédii.

O výbuchu nebo požáru mobilního telefonu jste určitě už slyšeli. Někdy se to prostě stává a nikdy to není příjemná věc. Ve většině případů za to může neoriginální baterie, která se přehřeje, nafoukne, začne hořet či rovnou exploduje. To se stalo zřejmě i v případě třináctileté Ariel Tolfree z Texasu, které se mobil vznítil pod polštářem během spánku.

Mladou dívku naštěstí probudil štiplavý zápach škvařících se plastů Galaxy S4, takže se ji nic zlého nestalo, ne každý má ale takové štěstí. Své by o tom mohla vyprávět Švýcarka Fanny Schlatter, které Galaxy S III explodoval v kapse u kalhot a ošklivě popálil stehno (více ZDE).

Smartphone malé Ariel je v tuto chvíli na expertíze u pracovníků Samsungu, kteří zkoumají, zda požár skutečně způsobila baterie. Než se celá záležitost vyřeší, známý výrobce dívce zapůjčil náhradní telefon (možná Galaxy S5) a jejím rodičům nabídl, že zaplatí zničený polštář a matraci.

Zdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

5 KOMENTÁŘE

  1. Stačí se podívat na video a napadne mě jen jediné – Inteligence houpacího koně.

  2. a protože se to stalo v americe tak se z toho celý svět posere… to že začal hořet telefon pod polštářem je horší než válka na ukrajině

  3. Důležitá věc, který byla zmíněna jen 1x, ta baterie nebyla originál od Samsungu.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře