Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyHodinky s Android Wear nově komunikují s iPhony

Hodinky s Android Wear nově komunikují s iPhony

Společnost Google začala oficiálně podporovat platformu Android Wear na chytrých telefonech od Applu. Aplikace je kompatibilní s iPhony 5, 5c, 5s, 6 a 6 Plus se systémem iOS 8.2 nebo novějším. Má to ale háček.

Z existujících hodinek je totiž podporovaný zatím jen model LG Watch Urbane. Podle dostupných informací s iPhony ale i bez deklarované kompatibility spolupracují i další existující modely, například Moto 360, LG G Watch či LG G Watch R. Nečekejte ale stoprocentní funkčnost, jak server 9to5google uvádí, uživatelský zážitek má k ideálnu daleko a spousta funkcí je pomalá nebo vůbec nefunguje.

Aplikace Android Wear pro iOS je zdarma ke stažení v App Store. Uživatelům umožňuje na chytrých hodinkách přijímat notifikace ze sociálních sítí, upozornění na zprávy a zmeškané hovory, zpřístupní jim různé fitness funkce také možnost vyhledávat skrze příkaz OK, Google

[appbox appstore id986496028]

as

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře