Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyHodinky Apple Watch se lehce poškrábou, majitelé si na to stěžují velmi...

Hodinky Apple Watch se lehce poškrábou, majitelé si na to stěžují velmi často

Pokud jste si koupili chytré hodinky od Applu, měli byste na ně být pořádně opatrní. Mnozí majitelé si totiž stěžují, že se velice snadno poškrábou. V některých případech k tomu dokonce stačí i jen pár hodin nošení. 

Problém s poškrábáním se samozřejmě netýká Apple Watch Sport, které pokrývá matná vrstva, ale dražších hodinek Apple Watch. Běžné nošení kovovému, případně zlatému povrchu zkrátka moc nesvědčí. Řešení je přitom velice jednoduché, ale také poměrně drahé.

Apple k chytrým hodinkám nabízí službu Apple Care+, v jejímž rámci vám společnost hodinky při problémech až dvakrát vymění. V případě Apple Watch Sport je ovšem cena služby stanovená na 59 dolarů, zatímco v případě Apple Watch je to rovných 79 dolarů. No a pokud se chystáte na nákup zlatých hodinek Apple Watch Edition v hodnotě 10 000 dolarů, na Apple Care+ si navíc musíte připravit ještě 999 dolarů. To je pořádný balík, že? Na druhou stranu, pokud si člověk může dovolit utratit 10 000 dolarů za hodinky, nějaká ta tisícovka navíc ho už nezabije.

Pakliže na ruce nosíte Apple Watch, přejeme vám, abyste se problémům s poškrábáním vyhnuli. Zjištění, že hodinky vypadají, jako byste s nimi po nocích skládali uhlí, musí být šokující.

Scratches-appear-on-new-Apple-Watch-units

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře