Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyHladová žabka se vrací na Windows Phone Store ve hře Cut the...

Hladová žabka se vrací na Windows Phone Store ve hře Cut the Rope 2

Populární logická hra Cut the Rope 2 se dostala do Windows Phone Store. Plnou verzi hry si na svůj mobil můžete stáhnout zdarma. 

Cílem každého levelu v Cut the Rope 2 je nakrmit bonbónem hladovějící žabku Om Nom. Toho docílíte tak, že budete ve správnou chvíli přeřezávat provazy a využívat další přídavné možnosti, jako jsou trampolíny, balónky, větráčky, vzduchové vaky, kutálející se kuličky a létající příšerky.

Oproti prvnímu dílu je Cut the Rope 2 vyšperkovaná i mini-hrami, v nichž je vaším úkolem posbírat chytrými a dobře načasovanými tahy co největší množství hvězdiček a dalších cingrlátek.

Cut the Rope 2 je dostupná pro zařízení s Windows Phone 8.0 a 8.1 a to včetně těch, které jsou vybaveny 512 MB RAM. Stáhnout si ji můžete z linku níže.

Vedle Windows Phone je tato hra dostupná také pro iOS a Android. Linky na příslušná místa v Google Play a App Store taktéž najdete níže.

[appbox windowsphone 0df8fa23-d532-4b63-9b96-9f0c529c2306]

[appbox googleplay com.zeptolab.ctr2.f2p.google]

[appbox appstore 681814050]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře