Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyHerní pecka Star Wars: Knights Of The Old Republic v Google Play!

Herní pecka Star Wars: Knights Of The Old Republic v Google Play!

Hra se objevila prvně v roce 2003 na počítačích a nyní, po 11 letech, se dostává i na displeje tabletů a smartphonů se systémem Android. Druhou neméně dobrou zprávou je, že si KOTOR dočasně můžete zakoupit za zaváděcí cenu 112 korun. Až speciální akce skončí, hra zdraží na dvojnásobek.

Star Wars: KOTOR se odehrává několik tisíc let před událostmi z notoricky známých filmů George Lucase. Přívrženec temné strany Darth Malak se zmocnil obrovské vesmírné stanice Star Forge, na které vybudoval obrovskou armádu vesmírných křižníků a chystá se zničit Republiku a řád rytířů Jedi. Vaším úkolem bude mu jeho nekalé plány překazit.

Abyste si mohli hru nainstalovat, potřebujete telefon nebo tablet s Androidem ve verzi 4.1 nebo novější a 2,4 GB volného místa v úložišti.

Patříte-li k příznivcům RPG a především série Hvězdných válek, na nic nečekejte a Knights Of The Old Republic si okamžitě zakupte. V Google Play najdete hru v současné době s 50% slevou.

[appbox googleplay com.aspyr.swkotor]

[appbox appstore id611436052]

Galerie

6 1 2 3 4 5

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře