Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyHearthstone: Heroes of Warcraft právě vyšel pro tablety s Androidem

Hearthstone: Heroes of Warcraft právě vyšel pro tablety s Androidem

Hearthstone s podtitulem Heroes of Warcraft je sběratelská karetní fantasy hra, v níž se setkáte s téměř všemi zásadními postavičkami Blizzardích her včetně Warcraftu, StarCraftu a Diabla.

Jeden z nejočekávanějších mobilních titulů konce letošního roku je konečně dostupný v Google Play.

Pro Android je novinka zatím v testovacím režimu a ke stažení pouze v Austrálii, Kanadě a Novém Zélandu. V případě iOS verze, která je k dispozici už delší dobu, si hru mohou stáhnout všichni uživatelé, tedy i ti čeští a slovenští.

Hearthstone: Heroes of Warcraft je free-to-play hra, která staví na osvědčených základech: duelu dvou hráčů, kteří vykládají na hrací desku monstra, sesílají kouzla a všemi dostupnými prostředky se snaží zničit protihráčova hrdinu. Zápas probíhá na tahy ve stylu „každý chvilku tahá pilku“.

[appbox appstore id625257520]

[appbox googleplay com.blizzard.wtcg.hearthstone]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

4 KOMENTÁŘE

      • Není za co, pokud to dopadne dobře tak během měsíce bude v celém Google Play :). Jinak nedočkavcům stačí změnit region 🙂

  1. Jen tak pro vase upozorneni, mate v tom trochu zmatek. Popis sedi, ale cast „…v níž se setkáte s téměř všemi zásadními postavičkami Blizzardích her včetně Warcraftu, StarCraftu a Diabla.“ odkazuje na JINOU blizzardí hru, a to s názvem Heroes of the Storm.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře