Hearthstone: Heroes of Warcraft právě vyšel pro tablety s Androidem


Hearthstone: Heroes of Warcraft právě vyšel pro tablety s Androidem

Hearthstone s podtitulem Heroes of Warcraft je sběratelská karetní fantasy hra, v níž se setkáte s téměř všemi zásadními postavičkami Blizzardích her včetně Warcraftu, StarCraftu a Diabla.

Jeden z nejočekávanějších mobilních titulů konce letošního roku je konečně dostupný v Google Play.

Pro Android je novinka zatím v testovacím režimu a ke stažení pouze v Austrálii, Kanadě a Novém Zélandu. V případě iOS verze, která je k dispozici už delší dobu, si hru mohou stáhnout všichni uživatelé, tedy i ti čeští a slovenští.

Hearthstone: Heroes of Warcraft je free-to-play hra, která staví na osvědčených základech: duelu dvou hráčů, kteří vykládají na hrací desku monstra, sesílají kouzla a všemi dostupnými prostředky se snaží zničit protihráčova hrdinu. Zápas probíhá na tahy ve stylu „každý chvilku tahá pilku“.

Hearthstone
Hearthstone
Cena: Zdarma+
Hearthstone
Hearthstone
Cena: Zdarma

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: (4)


 1. Raahk

  Na iOS je to už půl roku 🙂

  • Mirek Kočí Mirek Kočí

   Díky, upraveno 🙂

   • Raahk

    Není za co, pokud to dopadne dobře tak během měsíce bude v celém Google Play :). Jinak nedočkavcům stačí změnit region 🙂

 2. FactChecker

  Jen tak pro vase upozorneni, mate v tom trochu zmatek. Popis sedi, ale cast „…v níž se setkáte s téměř všemi zásadními postavičkami Blizzardích her včetně Warcraftu, StarCraftu a Diabla.“ odkazuje na JINOU blizzardí hru, a to s názvem Heroes of the Storm.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.