Sobota, 29 června, 2024
DomůNovinkyHardboiled je Falloutem inspirované tahové RPG pro Android a iOS

Hardboiled je Falloutem inspirované tahové RPG pro Android a iOS

Byl to obrovský výbuch. Poté následovaly dny a týdny radioaktivního spadu. Pokud jste nezemřeli hned po dopadu bomby, zemřeli jste o pár hodin později na následky některé nemoci či na radioaktivní záření. Vítejte v Hardboiled.

Hardboiled je Falloutem inspirované izometrické RPG. Se svým hrdinou Maxem se ve hře touláte vyprahlým postapokalyptickým světem a snažíte se dostat zpět svůj bývalý život. To samozřejmě nebude vůbec jednoduché, protože po světě se nyní potlouká spousta zdivočelých lidí. A těm není vůbec nic svaté.

Jakmile dojde k nějakému střetu, hra se přepne do tahového režimu, v němž se dočkáte spousty fines. Hardboiled klasicky zohledňuje vzájemné postavení bojovníků, šanci na úder, ale také třeba opotřebení zbraně. A jelikož se bavíme o klonu Falloutu v tom nejlepším slova smyslu, nesmíme zapomenout ani na systém reputace. Ten vám při styku s lidmi může pomoci, ale taky vás konfrontovat s pořádnými problémy. Záleží na tom, jací jste a koho zrovna potkáte. Však to znáte, no ne?

Nakonec nesmím zapomenout na bohatý strom vlastností a dovedností. Vlastnosti a dovednosti prohlubují příslušný herní styl a obohacují možnosti hlavní postavy, samozřejmě v tom ideálním případě. Pokud si vyberete špatně, můžete na tom být pořádně biti. A tím se dostáváme k té nejdůležitější vlastnosti samotné hry. Hardboiled je opravdu obtížné tahové RPG, do kterého by se neměli pouštět nováčci. Bez potřebných zkušeností by pro ně bylo hraní opravdu frustrující.

Hardboiled je k dispozici pro Android a iOS. Z Google Play a App Storu si ho můžete stáhnout cca za 60 korun.

https://www.youtube.com/watch?v=C9KKzB14CqQ

[appbox googleplay ru.gamedevteam.hardboiled]

[appbox appstore 977874600]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře