Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyHakkiJunior se stal členem Nvidia Síně slávy česko-slovenského esportu

HakkiJunior se stal členem Nvidia Síně slávy česko-slovenského esportu

MČR v počítačových a mobilních hrách je sice za námi, dozvuky k nám ale i nadále doléhají. V rámci sobotního odpoledne byl za podpory společnosti Nvidia uveden do Síně slávy česko-slovenského esportu druhý hráč – Erik „hakkiJr“ Leštach.

Celému vyhlášení opět předcházely dlouhé přípravy a to, že se hráč stane novou svítící hvězdou na česko-slovenském esport nebi, věděla opět jen úzká skupina organizátorů. Erikovu uvedení předcházelo i video z dílny organizace eSuba, která se se svou dlouholetou tváří rozloučila v půlce letošního roku. V něm bylo možné vidět všechny jeho největší úspěchy, kterými se vryl do paměti tuzemské komunity. Vítězství na ESWC, dva mistrovské tituly z MČR nebo profesionální smlouva od společnosti Red Bull jako vůbec prvnímu hráči v Evropě a spoustu dalších úspěchů předurčila jeho jmenování.

Jeden z nejlepších slovenských e-sportovců neskrýval na místě radost a v rozhovoru přiznal, že nemá slov a je to pro něj velká pocta. Nejvíc si ale váží toho, že vlastně tu hru nainstaloval, protože bez ní by se nedostal tam, kde je. „Byla to neuvěřitelná cesta a nikdy jsem nečekal, že bych někdy takové ocenění dostal,“ přiznal Erik a dodal, „já vám chci poděkovat, protože já vlastně dělal jen to, co mě baví.“

Celý ceremoniál, který proběhl před semifinálovým utkáním v CS:GO si můžete pustit ve videu níže:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře