Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyHail to Kickstarter: 2D akce Duke Nukem Mobile možná zavítá na iOS

Hail to Kickstarter: 2D akce Duke Nukem Mobile možná zavítá na iOS

Těsné triko, drsňácké brýle, samý sval a v ústech doutník. Koho vám to připomíná? No samozřejmě legendu Duka. Nejnovější pokračování Forever dopadlo nadmíru dobře, ale co starší díly, jako například dnes již lehce zaprášená 2D akce Duke Nukem Mobile?

Server Pocketgamer dnes oznámil, že vývojáři z Machineworks si pohrávají s myšlenkou, že této oldschoolové střílečce vdechnou život na platformě iOS.

K jejímu naplněním jim má pomoci Kickstarter – internetový projekt nabízející možnost získat peníze na uskutečnění konkrétních nápadů. Machineworks se spokojí s částkou 45 tisíc dolarů. Pokud uspějí, oba díly (Duke Nukem Mobile a Duke Nukem Mobile II: Bikini Project) posléze uvedou pod názvem Duke Nukem Deal.

Hru budou nabízet ke stažení zdarma s tím, že ale počítají s podporou systému mikrotransakcí, jehož prostřednictvím si budete moci dokupovat různé zbraně a další potřebné serepetičky.

V případě, že se jim povede vybrat větší částku, prý hodlají zapracovat na grafice, která vás jinak vrátí o několik desetiletí zpět. Ale byla série s blonďatým uličníkem vůbec někdy o perfektním vizuálním zpracování? Nebyla!

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře