Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyHackeři z Anonymous vyhlásili válku Islámskému státu a Al-Káidě

Hackeři z Anonymous vyhlásili válku Islámskému státu a Al-Káidě

Hnutí Anonymous v reakci na nedávné teroristické útoky ve Francii slibuje pomstu členům džihádistických organizací IS a Al-Káida. Zpráva se objevila na účtu hackerů na YouTube.

Jen několik minut poté, co francouzská policie zlikvidovala dvojici atentátníků i útočníka z obchodu s košer potravinami, bylo uveřejněno video, ve kterém hackeři z Anonymous varují organizace Al-Káida a IS.

Za videem na YouTube stojí belgická pobočka Anonymous. Jeden z jejích členů v klipu vysvětluje, co hnutí vedlo k tomu, že se pustilo do války s radikálním islámem.

Ve videu mimo jiné zaznělo:

„Vystopujeme vás a zabijeme. Do jednoho. Dovolili jste, aby zemřeli nevinní lidé. My je pomstíme.“

„V demokratické společnosti si nebudete nárokovat aplikovat právo šaría, nedovolíme vaší hlouposti zabít naši svobodu a svobodu tisku. Varovali jsme vás, teď vás zničíme.

„Budeme vás hledat všude, nikde se před námi neschováte a nebudete v bezpečí. My jsme Anonymous. My jsme legie. Neodpouštíme. Nezapomínáme. Islámský státe a Al-Káido – bojte se nás, pomstíme se!“

Zdroj: AP

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

14 KOMENTÁŘE

 1. Prosím policii ČR, aby zasáhla proti takovým xenofobním řečem. Děkuji váš Ctihodný občan

  • Prosím zaměstnance psychiatrické léčebny, aby zasáhli a hospitalizovali občana Kane 😀

  • Xenofobie je prastarý sebeobranný reflex a není to tudíž nic špatného. Jestliže naše rodiny se po mnoho generací podílely na zušlechťování zdejší populace a její kultury, pak my dědici této snahy máme morální právo rozhodovat o tom, koho přijmout a koho odmítnout jakoo spoluobčana!

 2. @Občan Kane: A to, že popravují lidi řezáním hlav, střílením nevinných lidí, Vám přijde normální ???

 3. Neuznávám zabíjení lidí. Zítra to můžete být vy nebo někdo z vašich blízkých! Souhlasim s Anonymous l. Na tuhle IS špínu to nejde jinak, oni jsou ti co mohou velkou mírou pomoci.

  • neuznavate zabijanie ale suhlasite s anonymous, ktori chcu robit to iste? zrovnajte si to v hlave.

 4. Tie územia ovládané týmito skupinami by mali preventívne termonukleárne vybombardovať

 5. Tomáš : Já to taky moc nechápu ale zase nechci aby se mým blízkým nebo mi něco stalo 🙁 Nechápu proč nemůžem žít v harmonii a nebo by možná stačilo je jenom odrazit a zkusit zredukovat oběti :/

  • Pane Jirko, v harmonii mohou žít lidé podobných kulturních zásad a zvyků! Čím dál od nás, tím se to víc liší a je větší problém (pro ně) se přizpůsobit. Proto má každý zůstat tam odkud pochází – neutíkat zbaběle za lepším, ale bojovat ve své zemi o to lepší žití. Já jsem také neemigroval, když tu vládli komunisti a vedli to od 10 k 5ti. A znal jsem jednho sudeťáka z Kadaně, který odmítl odsun – byl to férový chlap – dělal mi šéfa. Prostě měl rád tuto zemi a nechal se i pro ni zavřít.
   Emigrace je svinstvo a emigrani si nezasluží slitování! Nikdy totiž nevíte kolik je mezi emigrantama agentů, rozvracečů našich hodnot.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře