Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyGreenify přináší extrémní šetření baterie i bez rootu

Greenify přináší extrémní šetření baterie i bez rootu

Extrémní šetření baterie prostřednictvím aplikace Greenify bylo dlouho dostupné pouze pro majitele smartphonů s rootem. Díky nejnovější aktualizaci se však tato možnost rozšířila i na smartphony bez něj.

Greenify přináší nový šetřící režim Doze, který – jak jistě někteří z vás už moc dobře vytušili – vychází z nejnovějšího šetřícího systému Androidu Marshmallow. Funguje to velmi jednoduše, aplikace Greenify totiž nešetří na vlastní pěst, ale v podstatě urychluje zapnutí režimu Doze. Smartphone se tak hibernuje mnohem rychleji a ušetří tak ještě nějakou tu kapku energie navíc.

V Greenify lze režim Doze aktivovat v menu s experimentálními funkcemi. Z toho vyplývá, že tato funkce stále může mít nějaké mouchy. Ty by se přitom mohly týkat především těch uživatelů, kteří řešili problémy už se základním režimem Doze v Androidu.

Aplikace Greenify je v Google Play Storu k dispozici ke stažení zdarma. Pokud ovšem chcete aktivovat některé experimentální funkce, budete si muset 50 korun připlatit za profesionální verzi.

[appbox googleplay com.oasisfeng.greenify]

[appbox googleplay com.oasisfeng.greenify.pro]

greenify-obrazek

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře