Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyGrand Theft Auto: Vice City oslaví desáté narozky, vyjde na Android a...

Grand Theft Auto: Vice City oslaví desáté narozky, vyjde na Android a iOS

Při příležitosti deseti let od uvedení se skvostná gangsterská akce Grand Theft Auto: Vice City dostane také na mobilní platformy iOS a Android. Hlavní postavou hry je mafián Tommy Vercetti, který se vydal do Vice City, aby získal zpět peníze pro svého bosse.

Hráči mají očekávat na chlup přesný klon z videoherní konzole PlayStation 2, s texturami ve vysokém rozlišení a několika vylepšeními šitými na míru mobilním platformám. Co konkrétního si pod tím máme ale představit nevíme.

Další informace Rockstar zveřejní v následujících dnech a nezapomene prý také odhalit seznam kompatibilních zařízení (platí hlavně pro Android) a termín uvedení.

Doufejme jen, že hráči nebudou ochuzeni o nezapomenutelný soundtrack. Bez pecek od Michaela Jacksona, Megadeth, Judas Priest, Iron Maiden a dalších kapel by to totiž nebylo ono.

GTA

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře