Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyGPS W2: chytré hodinky pro děti a jejich rodiče

GPS W2: chytré hodinky pro děti a jejich rodiče

Chytré hodinky GPS W2 přinášejí jednoduché řešení jednoho ze závažných problémů dnešní doby: jak zvýšit bezpečí našich blízkých, v tomto případě těch nejvíce zranitelných, našich dětí.

GPS W2 jsou dodávány v atraktivních pastelových barvách a vyznačují se jednoduchou obsluhou a vysokou odolností. Určeny jsou hlavně pro všechny zodpovědné rodiče, kteří se obávají o bezpečí svého dítěte, v době, kdy se pohybuje mimo domov. Velké tlačítko SOS umístěné na boku hodinek umožňuje rychlé navázání spojení s rodiči, kdykoli se dítě cítí ohroženo, vždy když se dostane do nebezpečné nebo stresující situace.

GPS lokátor v hodinkách umožní dítě lokalizovat s přesností 5 až 15 metrů a nabízí i službu Geofence, tedy možnost vytvořit pro dítě bezpečnou zónu. Pokud se dítě dostane mimo tuto přednastavenou zónu, rodič nebo zodpovědná osoba ihned získá o této skutečnosti informaci. Vestavěný akumulátor s kapacitou 600 mAh by měl zajistit až tři dny provozu na jedno nabití. Hodinky samozřejmě spolupracují se SIM kartami všech běžných operátorů, doplňuje zpráva.

Chytré hodinky GPS W2 se v tuzemských obchodech prodávají ve třech atraktivních barvách (modré, růžové a zelené) a jsou dostupné prostřednictvím internetového obchodu. Cena je 3 870 vč. DPH.

unnamed

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře