Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyGoogle zveřejnil žebříček nejlepších aplikací a her pro tablety s Androidem. Uživatelé...

Google zveřejnil žebříček nejlepších aplikací a her pro tablety s Androidem. Uživatelé mají nyní vše pod jednou střechnou

Společnost Google obohatila elektronický obchod Play o novou sekci s názvem Vybrané aplikace pro tablety. V tuto chvíli se na seznamu, který vytvořili pracovníci Googlu, nachází 116 nejlepších aplikací a her optimalizovaných pro větší displeje. Uživatelé tak už nemusí nic složitě hledat, ale mají vše pěkně na jednom místě.

V žebříčku lze najít nejen aplikace a hry placené, ale ty i zdarma.

Popularita tabletů s Androidem po celém světě stále stoupá. Největší podíl na tom má malý levný model Nexus 7 se čyřjádrovým procesorem, jenž lze sehnat v českých e-shopech už za 5500 korun a také model Kindle Fire.

Všeobecně se očekává že už během letošního roku se Android stane nejrozšířenějším operačním systémem v segmentu tabletů, nahradí tak iOS od Applu, který mu až dosud dominoval.

Zdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře