Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyGoogle spustí na Slovensku prodej hudby, neomezený přístup vyjde na 5,49 eur

Google spustí na Slovensku prodej hudby, neomezený přístup vyjde na 5,49 eur

Uživatelé budou moci nakupovat písničky po jedné, nebo si za 5,49 eur měsíčně předplatit neomezený poslech všech skladeb v mnohamilionovém katalogu. Informovala o tom společnost Google.

Měsíční předplatné má činit standardně 5,49 eur, zaváděcí cena bude ještě o 1 euro levnější.

Uživatelé, kteří speciální nabídky využijí, budou platit 4,49 eur měsíčně natrvalo. Paušál si navíc budou moci všichni vyzkoušet na měsíc zdarma.

Přesné datum spuštění populární streamovací služby na Slovensku (v České republice je dostupná od října) prozatím nebylo upřesněno. Podle nás se tak  stane brzy – v řádu několika hodin, maximálně dní.

Služba Hudba Google Play je dostupná pro chytré telefony a tablety s operačním systémem Android v online obchodě Google Play a přes webové rozhraní play.google.com.

Vybraná alba a playlisty písní si uživatelé mohou označit a mít je dostupné, i když jsou offline. Zakoupenou hudbu na Google Play lze také stáhnout ve formátu MP3 do počítače nebo do své iTunes knihovny.

unnamed

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře