Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyGoogle+ pro Android již umí spravovat firemní Stránky

Google+ pro Android již umí spravovat firemní Stránky

Google aktualizoval svého oficiálního klienta pro Android, skrze kterého lze přistupovat na sociální službu Google+. Uživatelé již konečně mohou spravovat firemní Stránky (Pages), přispívat na ně, pluskovat a komentovat, ze svého mobilního telefonu.

Ovládání ale není vůbec jednoduché, na rozdíl od takové aplikace Facebook, pomocí níž jde neosobní účty spravovat už od loňska. Více se o tom rozepsal Lukáš Václavík na serveru Cnews.

Druhou novinkou Google+ 3.2 je nová funkce Hledat lidi, pomocí níž lze vyhledávat témata a uživatele. Co se mi osobně ale hodně nelíbí, tak to je změna widgetu, kterou nová verze přinesla. Od nynějška v něm nelze skrolovat, namísto toho uživatel vidí pouze poslední přidaný příspěvek ve vlákně. Mezi příspěvky se sice dá přepínat prvkem (šipka doprava) v pravé horní části widgetu, osobně jsem ale zklamaný, je to velký krok zpět.

V nové verzi je ke stažení také klient pro iOS. Ten nyní podporuje nový iPhone 5 a iPod touch a umí upravovat příspěvky.

Staň se fanouškem našeho magazínu na Google+

Stahujte:

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/G/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře