Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyGoogle představil výraznější hodnocení v aplikaci Google Play Store

Google představil výraznější hodnocení v aplikaci Google Play Store

Google neustále vylepšuje své služby a to jak podstatnými funkcemi, tak i drobnostmi, které se na celkovém dojmu podílejí pouze kosmeticky. Tentokrát dojde právě na kosmetické změny.

Někteří uživatelé Androidu totiž hlásí, že aplikace Google Play Store zobrazuje namísto pěti příslušně vybarvených hvězdiček pouze jednu jedinou hvězdičku doplněnou příslušnou číselnou hodnotou. Toto hodnocení je podle všeho mnohem přehlednější, což přispívá k celkovému uživatelskému pohodlí. Na druhou stranu je třeba konstatovat, že aplikaci Google Play Store trápí mnohem palčivější otázky, jako například absence možnosti seřazení seznamu přání, možnosti instalace aplikací ze seznamu již zakoupených kousků a hromadu dalších věcí. Nehledě na zvláštní politiku Googlu, kvůli níž Play Store neustále dokola omílá stále ty samé hry a aplikace a na nové a zajímavé kousky většinou nedojde.

Co se týče nového hodnocení, to se zatím zobrazuje pouze vybraným uživatelům, pravděpodobně v rámci neveřejného betatestu. Pokud to půjde dobře, na nás ostatní dojde v následujících dnech, týdnech či měsících.

Co na novinku od Googlu říkáte?

1 2

3 4

5Zdroj: Android Police

 

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře