Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyGoogle Play Store se dočkal nového designu. Vypadá lépe než kdy předtím!

Google Play Store se dočkal nového designu. Vypadá lépe než kdy předtím!

Společnost Google začala s distribucí nové verze klienta Play Store s přepracovaným designem. Ten přináší čistší, uhlazenější grafiku a reorganizaci zobrazení úvodní stránky obchodu, která je nyní rozdělena na dvě hlavní kategorie – „Aplikace a hry“ a „Zábava“. Upozornil na to server gsmarena.com.

Skrze položku „Aplikace a hry“ uživatel získá přístup ke všem aplikacím, hrám, žebříčkům a samozřejmě také k přehledu jednotlivých kategorií a to včetně sekce „Rodina“. Na kartě „Zábava“ pak najdete filmy, hudbu, knihy, časopisy a kiosek. Filozofie ovládání obchodu se nijak významně nezměnila, v tomto směru jsou odchylky minimální.

Aplikace je aktualizována na straně serveru, pokud ale chcete celý proces trochu urychlit, stáhněte a nainstalujte si zatím poslední verzi Play Store (5.10.29) se starým designem. Právě ta je totiž pro update na nejnovější verzi vyžadována.

1

2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře