Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyGoogle Now zavítá i na iPhony. Otázka zní, kdy?

Google Now zavítá i na iPhony. Otázka zní, kdy? [video]

Jednou z velkých novinek Androidu Jelly Bean je kromě plynulejšího uživatelského rozhraní také funkce Google Now. Ta uživateli přináší ty pravé informace v tu pravou chvíli. Neustále mu nabízí informace, o kterých si Google myslí, že by se mu mohly hodit. A jak to vypadá, je jen otázkou času, kdy se Google Now podívá i na platformu iOS.

Alespoň to naznačuje video, ve kterém se nová funkce společnosti Google představuje.

iPhone ani iPad na videu bohužel neuvidíte. Nicméně vyobrazen v něm je přístroj, který se jablečnému mobilu hodně podobá ? indícií, že se asi jedná o nefinální reklamu propagující Google Now pro iOS, může být pak také nejen slogan ?Google Now for iPhone and iPad?, ale i třesoucí se ikony ? charakteristický to jev, pokud chcete přesouvat aplikace.

Video, které se dnes ráno objevilo na portálu YouTube, však bylo po několika minutách staženo. Díky serveru Engadget se na něj ale můžete podívat i nyní.

Zdroj: Phandroid

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře