Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyGoogle Maps zaznamenaly za prvních 48 hodin více než 10 milionů stažení

Google Maps zaznamenaly za prvních 48 hodin více než 10 milionů stažení

Jeff Huber, viceprezident reklamních produktů Googlu, prostřednictvím sociální služby Google+ oznámil, že aplikace Google Maps, která je v App Storu dostupná od 13. prosince, zaznamenala za prvních 48 hodin více než 10 milionů stažení. Nové mapy od Googlu jsou mezi jablíčkáři velkým hitem.

Více než 10 milionů stažení za 48 hodin od uvedení. Jsme nadšeni pozitivním přijetím Google Maps pro iPhone mezi uživateli po celém světě a děkujeme našemu inženýrskému týmu za tvrdou práci.

Vlastníte-li iPhone a mapy jste si ještě nestáhli, najdete je na této adrese. Pokud jste tak už učinili, děkujeme vám, nezapomeňte se o nich zmínit vašim známým a kamarádům. Jakoukoliv zpětnou vazbu vítáme, ať již zde nebo prostřednictvím aplikace (stačí zatřepat).

Na druhou stranu 10 milionů stažení představuje pouze 2,5 procenta všech iOS uživatelů, upozornil server The Next Web. V tomto kontextu číslo již tak úchvatně nevypadá.

Google Maps

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře