Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyGoogle Kalendář v nejnovější aktualizaci přináší grafické změny

Google Kalendář v nejnovější aktualizaci přináší grafické změny

Do našich zařízení s Androidem a iOS se dostává nová aktualizace, která přinese několik zajímavých vylepšení pro aplikaci Google Kalendář. Hlavní novinkou by měla být změna jejího grafického prostředí. 

Asi nejviditelnější přitom bude nová animace při prohlížení plánovaných událostí se zobrazením na celou obrazovku. Tyto animace podporují až 30 světových jazyků.

Google chce dále upravit i obrázky, které se v jeho Kalendáři zobrazují u jednotlivých událostí. Pokud byste se do grafických změn v Google Kalendáři chtěli zapojit taky, stačí je sdílet na Twitteru u hashtagu #makethemost. Google z návrhů vybere ty nejzajímavější a do své aplikace je postupně zapracuje.

Pro formu je nakonec třeba dodat, že vedle drobných i rozsáhlejších a především viditelnějších grafických změn přináší aktualizace také opravu několika drobných chybek.

Pokud jste se zmiňované aktualizace ještě nedočkali, buďte trpěliví. Určitě se na vašem zařízení objeví během několika následujících dní.

[appbox googleplay com.google.android.calendar]

[appbox appstore 909319292]

google-kalendar-animace

Zdroj: Google Blog

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře