Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyGoogle dnes představí Android 4.3, nový tablet Nexus 7 a možná i...

Google dnes představí Android 4.3, nový tablet Nexus 7 a možná i smartphone Moto X

Google dnes představí své novinky z mobilní sféry a podle všeho to bude velké. Na tiskové konferenci se sloganem „Please join us for breakfast with Sundar Pichai“, která se uskuteční dnes od 18 hodin našeho času v San Franciscu, ukáže nový Android 4.3 Jelly Bean, druhou generaci tabletu Nexus 7 a možná i smartphone Moto X.

Nový Nexus 7 by měl mít displej s vyšším rozlišením než předchozí model, měl by být tenčí, lehčí a využije také jiný čip.

Cena za verzi s 16 GB paměti by mohla být stanovena na 229 dolarů, odhalila reklama obchodu Best Buy. Smartphone Moto X, budoucí štika střední vyšší třídy, si zase (možná) budeme moci nakonfigurovat na zakázku.

Android 4.3 přinese velké změny hlavně pod kapotou.

Zatím víme, že se můžeme těšit na nové UI fotoaparátu, nové tapety, podporu technologie Bluetooth Low Energy, Open GL 3.0 a lepší power management, což by se mělo pozitivně odrazit na delší výdrži.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

    • Ano, podle nás ale smartphone alespoň na okamžik ukáží i dnes. Oficiálně ale bude představený 1. srpna. To máte pravdu!

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře