Go Climber je RC čtyřkolka se dvěma motory do extrémních podmínek


Go Climber je RC čtyřkolka se dvěma motory do extrémních podmínek

uGo Climber je RC model auta v měřítku 1:18 s pohonem všech čtyř kol, vybavený dvěma nezávislými motory, které pohánějí zvlášť přední a zadní nápravu. Motory umožňují vyvinout maximální rychlost 15 km/h a díky nezávislému odpružení náprav autíčko překoná téměř každou překážku.

Model uGo Climber je určen pro venkovní i vnitřní použití a má v oblibě těžký terén, písečné i travnaté povrchy. Vozidlo bylo navrženo tak, aby přežilo jízdu i v těžších podmínkách. Nárazníky jsou vyrobeny z pružného a odolného plastu, které dostatečně chrání auto a podvozek před mechanickým poškozením.

Autíčko je vybaveno čtyřmi nezávislými tlumiči nárazů s velkým rozestupem, které v kombinaci s vysokou světlou výškou podvozku a pohonem všech kol umožňují překonávání i náročných překážek. Pro výrobu samotných kol byla použita měkká a přilnavá guma.

Bezdrátový ovladač pracující na frkvenci 2,4 GHz s dosahem až 50 metrů má poskytovat citlivé a komfortní ovládání vozidla. Climber se dodává s dobíjecí baterií (kapacita 600 mAh), která umožňuje na jedno nabití až 15 minut zábavy.

uGo Climber je připraven k použití ihned po vybalení (je nutné jen dokoupit 2 × AA baterie do ovladače). Doporučená cena tohoto modelu je stanovena na 790 Kč včetně DPH.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.