Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyGo Climber je RC čtyřkolka se dvěma motory do extrémních podmínek

Go Climber je RC čtyřkolka se dvěma motory do extrémních podmínek

uGo Climber je RC model auta v měřítku 1:18 s pohonem všech čtyř kol, vybavený dvěma nezávislými motory, které pohánějí zvlášť přední a zadní nápravu. Motory umožňují vyvinout maximální rychlost 15 km/h a díky nezávislému odpružení náprav autíčko překoná téměř každou překážku.

Model uGo Climber je určen pro venkovní i vnitřní použití a má v oblibě těžký terén, písečné i travnaté povrchy. Vozidlo bylo navrženo tak, aby přežilo jízdu i v těžších podmínkách. Nárazníky jsou vyrobeny z pružného a odolného plastu, které dostatečně chrání auto a podvozek před mechanickým poškozením.

Autíčko je vybaveno čtyřmi nezávislými tlumiči nárazů s velkým rozestupem, které v kombinaci s vysokou světlou výškou podvozku a pohonem všech kol umožňují překonávání i náročných překážek. Pro výrobu samotných kol byla použita měkká a přilnavá guma.

Bezdrátový ovladač pracující na frkvenci 2,4 GHz s dosahem až 50 metrů má poskytovat citlivé a komfortní ovládání vozidla. Climber se dodává s dobíjecí baterií (kapacita 600 mAh), která umožňuje na jedno nabití až 15 minut zábavy.

uGo Climber je připraven k použití ihned po vybalení (je nutné jen dokoupit 2 × AA baterie do ovladače). Doporučená cena tohoto modelu je stanovena na 790 Kč včetně DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře